Kontaktujte mě

E-mail

petr@kazdydenscitatem.cz

Petr Havránek

Rád poznávám nové lidi a pořádám zajímavé akce. A protože jsem tři roky vegan, spojil jsem vše dohromady a vznikla tato setkávací platforma nejen pro vegany, ale i pro všechny příznivce veganství :). Jejím úkolem je informovat o veganských akcích přehledně na jednom místě. Doposud tomu tak bylo skrze Facebook, ale ten stále snižuje dosah příspěvků ve skupinách, tudíž informování jen skrze FB nebylo dlouhodobě udržitelné.

Něco o mně

Jsem ultrapřeborník v lezení na stromy a v objímání. Místo párty raději vyhledávám klidnější neobjevená místa a moc rád vyrážím do přírody/na výlety - vlakem, pěšky, autem, stopem (záleží na náladě a parťácích). Myslím si, že jsem celkem společenský typ, ale to je asi jak kdy, kde a s kým. Sem tam udělám něco šíleného a spontánnost pro mě není cizí slovo. Nejsem moc podrobný plánovač. Cesta je pro mě důležitější než cíl. Mám rád pozitivní přístup k životu a věřím, že svět si tvoříme sami svým myšlením a pocity. Chci, aby mě život bavil, to je pro mě zásadní.

Hraju ne/pravidelně florbal nebo badminton. Běhám. Snažím se, aby má práce dávala smysl a pokud možno pomáhala lidem. Žánrově nejvíc poslouchám alternative a indie rock. Miluju Amélii, Yes Mana, Pokojného bojovníka a Počátek. Tancuju v metru a když jsem venku sám, většinou mám v uších sluchátka s nějakou positive vibes music :). Raději nosím barevné oblečení než černé. Nekouřím. Nemám a neplánuji tetování. Nepiju (alcohol of course). Jsem vegan - mega surprise :D.

Radost a pozitivní přístup k životu jsou pro mě nesmírně důležité. Zajímá mě kromě toho vnějšího i vnitřní svět. Stále více zjišťuji, že vůbec nic nevím, ale to neva :).

Nejspíš spadám pod tagy #lumpenkavárna a #sluníčkář.